Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram.

Нещодавно знаменитість виставила спокусливе селфі в дзеркалі гримерки, а також кілька спільних фото з шоуменом Тимуром Родрігезом і актором Дімою Красиловим - разом зірки взяли участь у прямому ефірі телеканалу "RU.TV".

Так, артистка блиснула стрункою фігурою в шовковому боді молочного кольору з глибоким декольте, грайливо піднявши ногу і посміхаючись на камеру. На червоній доріжці ж красуня з'явилася в брючному костюмі, який доповнила босоніжками на високих підборах. Також Регіна зізналася, що відмінно провела час у веселій компанії.

"Мій ранок сьогодні був таким😂 😂 😂...

Гортайте! Мені дуже хотілося зробити підпис до фото: "казкові дов..би»�😆😆�

Популярні новини зараз

Українці не можуть розрахуватись у магазинах: ПриватБанк почав блокувати платежі

Картки перестануть працювати: "Ощадбанк" терміново попередив клієнтів

Водіїв чекають радикальні зміни: суворі перевірки лише початок, всіх "прогонять" через "Оберіг"

Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше

Показати ще

Якщо вже сьогодні в прямому ефірі було так весело, що ж буде на премії 22го травня ☺"

Фолловери не пройшли повз: "шикарна, краса дуже❤️❤️❤️😍😍😍💯💯💯🔥🔥🔥🔥😍😍😍👑👑👑👑", "Улаа лаа"," на останньому фото схожа на Валерія Леонтьєва", " Щаслива дівчина. Очі горять і завжди світишся 🔥", " Регіна, молодець! Вся позитивна, з неї приклад треба брати!❤ ️ ", "Дуже красива 😍".

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що Регіна Тодоренко звузила очі за допомогою пальців і ледь не оскандалилася