Зараз ми з вами розберемося з тим, як же розпізнати такого шкідника в городі, як огірковий комарик, і зі способами боротьби з ним.
Наприклад, розпізнати таких комариків можна завдяки личинкам шкідника. На землі, стеблах, коренях рослин, а також на підродинному коліні видно ходи, які були залишені цими істотами.
А методів боротьби всього кілька - їх поділяють на два типи: біологічні та хімічні.
У першому випадку слід використовувати лише дозрілий пропарений компост. Дорослі комахи відловлюються за допомогою клейових пасток, а ось для боротьби з личинками огіркового комарика потрібно скористатися кліщами-хижаками.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
У другому випадку, хімічному, обробка прикореневої частини рослин, скляних теплиць з внутрішньої сторони і грунту відбувається за допомогою препарату під назвою "Іскра золота". Потрібно взяти п'ять таблеток на десять літрів води.
Огірки потрібно висівати так, щоб вони не потрапили під заморозки, і за день до посіву насіння скористатися розчином Фітоспорін (столова ложка на 10 л.води), якої потрібно полити траншейку. Сухе насіння сіють раніше, ніж пророщені, бо вони можуть загнити в прохолодному грунті.
Нагадаємо, хитрощі городника: як захистити капусту від шкідників і висадити огірки
Як повідомляв "Знай.ua", зберігаємо зростання і плодючість на городі: навіть під загрозою колорадського жука не змішуйте ці добрива
Знай.ua писав, секретики, завдяки яким ваш цибулька на грядці буде задоволений: посадка, підживлення і боротьба з мухою