Якщо раніше по інтернету гуляла інформація про те, що перемогти в сезоні "Холостяка" з головним героєм Тіматі повинна Маша Вебер, то зараз шанувальники проекту запідозрили нову дівчину в ймовірному завоюванні Серця виконавця.

Нею виявилася Катерина Сафарова, з якою Тимур Юнусов спочатку розлучився, хоч і зізнався в тому, що у нього з'явилися до неї почуття. Ер згодом Тіматі зупинив її автомобіль і попросив сходити з ним ще на одне побачення. Користувачі знають, що проект закінчився ще в грудні, а в лютому музикант вже був з кимось на відпочинку. І завдяки фотографіям із соціальних мереж Тіматі і Катерини, стало відомо, що Сафарова повинна перемогти в "Холостяку".

"Катя, яку вигнали. В інсті дивилася її фото, вона в годиннику Тимура. І в серії приїхала з браслетом Картьє, зараз у неї Картьє весь в брюликах", - йдеться в публікації Yobajur в Telegram з прикріпленими фотографіями.

"Холостяк" з Тіматі, фото: Telegram

"Холостяк" з Тіматі, фото: Telegram

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова народила Віктору Павліку сина: відомі ім'я, зріст і вага малюка

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Показати ще

Нагадаємо, колишня Тіматі Анастасія Решетова вагітна: підозрюють одруженого чеченця. Варто колишня Тіматі з великим вагітним животиком. Це говорить про те, що з особистим життям у 25-річної моделі все в порядку.

Як повідомляв "Знай.ua", Маша Вебер з "Холостяка" з Тіматі не та, ким здається: спокушала Баскова і Гусейна

Знай.ua писав, передбачувана переможниця "Холостяка" показала свою зайву вагу: "Я виглядаю так"