У березні 2021 року Міноборони України затвердило стандарт ВСТ 01.301.007 — 2021 (02) "Небалістичні методи випробувань та критерії оцінювання бойових шоломів".

Новий стандарт, як повідомляється на сайті АрміяІнформ, передбачає перевірку шоломів на стійкість до впливу різних умов експлуатації (як дуже низьких, так і дуже високих температур), стійкість до відкритого полум’я, міцність утримувальної системи під час статичного та динамічного навантаження, стабілізацію шолому на голові користувача під час виконання бойових завдань тощо.

Зі слів заступника директора з розвитку проєктів військового призначення ТОВ "KM ДІСТІ" Костянтина Марушевського, підприємство вже випробувало шолом "ТОР-Д" в українській акредитованій лабораторії згідно з цим стандартом.

Фото: armyinform.com.ua

Результати випробування шолому показали, що він повністю відповідає вимогам військових. Варто зауважити, що у 2016 році "ТОР-Д" (десантний варіант шолому "ТОР") успішно пройшов визначальні відомчі випробування і був прийнятий на забезпечення українського війська.

Популярні новини зараз

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Рідка каша, а зверху плаває шматок помідорини: показали реальне меню у військових їдальнях

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Крім того, шолом "ТОР-Д" за рівнем балістичного захисту відповідає стандартам НАТО. Адже загальновійськовий кулезахисний шолом "ТОР-Д" пройшов успішне випробування в сертифікованій лабораторії США за стандартом NIG, рівень ІІІ-А.

Фото: armyinform.com.ua

Нагадаємо, десантники ЗСУ показали повну готовність на Донбасі: ворогу не позаздриш. Військовослужбовці десантно-штурмових військ показали на що здатні

Як повідомляв портал "Знай.ua", бійці ЗСУ навчили школярів того, що може врятувати їхні життя: це повинен знати кожен. Деталі роботи підрозділів цивільно-військового співробітництва в районі ООС

Також "Знай.ua" писав, ветеран Другої світової, який втратив онука на Донбасі, відсвяткував 103 день народження. Відомому ветерану Івану Залужному виповнилося 103 роки