Морквина і буряк – улюблені коренеплоди українців. Ще б пак, адже в них море вітамінів і мікроелементів, а приготувати з них можна безліч смачних страв.
До того ж, без моркви і буряка немислимий справжній український борщ. Однак, щоб урожай був хорошим, коренеплоди важливо правильно і вчасно поливати.
Для початку, насінню моркви до появи перших сходів необхідно перебувати у вологому грунті.
Щоб затримати вологу на грядці, городникам рекомендують накривати ділянки з морквою поліетиленовою плівкою. Це створює ефект парника-волога не випаровується, і поливати грядку потрібно рідше.
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Як тільки з'явилися сходи, плівку прибирають, і наступні кожні 10 днів старанно поливають посадку через лійку з дрібним ситечком (щоб не прим'яти паростки). На кожен квадратний метр землі припадає приблизно 30 літрів води.
Якщо на поливі економлять, морквина відповість дачникові грубими, потворними коренеплодами, або взагалі викинути цветонос, погубивши надію на урожай. Про те, що рослині не вистачає води, підкажуть злегка скручені і потемнілі листя.
Догляд за буряком значно простіше - поливати її можна набагато рідше. Від посіву до збору врожаю потрібно всього чотири-п'ять поливів, якщо тільки не сильно жарко.
Лити воду потрібно не прямо на рослини, а в борозенки, прориті уздовж грядок.
Нагадаємо, раніше Основні правила вирощування малини: ягід і варення вистачить на цілий рік. Секрети, завдяки яким вдасться отримати хороший урожай
Як повідомляє портал «Знай.uа» Місячний календар посіву: повний список вдалих днів для багатого врожаю. Саме в травні українці пересаджують розсаду, доглядають за плодовими деревами і обробляють грунт.
Також «Знай.uа " писав, що Хитрощі городника: як захистити капусту від шкідників і висадити огірки. Досвідчені городники знають, як зробити свій урожай більш щедрим. Зокрема, зміцнити розсаду і не тільки можна за допомогою золи і розчину Фітоспорін.