Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський розповів, як захистити дітей від кліщів.

Відповідне відео з'явилося на його сторінці в Instagram.

За словами Комаровського, кліщі активні саме навесні з тієї причини, що зиму вони провели в сплячці, а значить, що після пробудження вони дуже голодні. До того ж ідеальнвя для них температура це +20 градусів, а якщо ще й волого, то вони починають активно прокидатися і шукати собі їжу.

При цьому, лікар пояснив, що репеленти (засіб для відлякування комах) більше діють на комарів, ніж кліщів. Тому варто використовувати речовини, які і відлякують, і вбивають цих кровососів.

"Коли борються з кліщами, як правило, використовують подвійну дію препарату, які володіють і відлякують властивостями, і вбивають. Репелент - це неприємний запах, вони практично не токсичні. Їх можна наносити на шкіру, але засіб від кліщів має токсичну дію, тому небажано наносити на шкіру. Наносьте на одяг", - пояснив Комаровський.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

кліщ, фото: pxhere

"Як захистити дітей від комах?
Якщо ви раптом пропустили наш недавній прямий ефір з @reginatodorenko Про захист дітей від комах, то обов'язково подивіться", - написано в пості.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Забудьте про поради з інтернету: лікар розповів, як правильно витягувати кліщів і бджолине жало. Голова Всеукраїнського товариства парамедиків Ярослав Вус розповів, як правильно витягувати кліщів зі шкіри, бджолине жало, а також про першу допомогу постраждалим.

Як повідомляє портал «Знай.иа» Джміль, бджоли та оси: українцям нагадали головні правила першої допомоги при укусі комах.Якщо у вас немає алергії на укуси ос, бджіл і джмелів, вам крупно пощастило - але потрібно знати, як допомогти тим, хто переносить їх болісно

Також «Знай.иа " писав, що Уникайте високої трави і не ходіть босоніж: як уникнути укусу змії, поради доктора Комаровського.