Відомий російський співак, фронтмен гурту Little Big, яка через пандемію не поїхала на" Євробачення-2020", але зібрала рекордну кількість переглядів в YouTube зі своїм кліпом, Ілля Прусікін висловився про росіян і їх ненависті до вітчизняних виконавців.

Ілля поскаржився на русофобські коментарі на адресу співачки Manizha, яка виступала на конкурсі "Євробачення". Заяву співак опублікував в Instagram.

"Росіяни ненавидять росіян. Що з вами не так, хлопці? З такими співвітчизниками вороги не потрібні. Маніжа випустила пісню - "гівно". Ви гнобите дівчинку через пісню. Гівно в ваших головах. Не в піснях, а в ваших головах", — сказав Ілля.

Little Big, фото з Instagram

Фронтмен Little Big назвав "фашистами" співвітчизників, які вважають свою думку єдино вірною. На думку Прусікіна, не кожен має право негативно відгукуватися про чиюсь творчість.

Популярні новини зараз

Головне за 18 жовтня: нові правила у школах, наступ з Білорусі та чергові обмеження світла

Батьки скаржаться на дистанційку: уроки масово відміняють

Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності

Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати

Показати ще

"Будь-яка творчість має право на існування. Осудитися повинні погані вчинки, а не творчість. Образа і думка — це кардинально різні речі", — заявив артист.

Раніше повідомляли, Харламов мало не позбувся голови на очах у зірок Comedy Club і Прусікіна з Таюрською.

Як повідомляв Знай.uа, колишня дружина Ілліча з Little Big не приховує його роман з Таюрською: "Я не лізу".

Знай.uа писав, солістку Little Big зацькували за особливості зовнішності: видали мерзенну родимку, схудни, поповни.