Стало відомо про те, що в результаті холодної весни, вегетація рослин затрималася на цілих два тижні. У зв'язку з цим, в Україні помітили зростання цін на овочі та фрукти.
Про це повідомив старший науковий співробітник ННЦ "Інститут аграрної економіки" Ігор Сабі. Погана погода, завищена ціна на бензин, постійне зростання тарифів на газ і електроенергію. Все це відобразилося в негативному ключі на вартість сільськогосподарських продуктів.
Експерт говорить про те, що таке подорожчання цілком обґрунтоване, адже весна була дійсно холодна, і вегетація рослин затрималася як мінімум на два тижні.
Українці вже мали купувати овочі та фрукти з ґрунту, однак, через це продовжуємо задовольнятися тепличними.
Гороскоп на сьогодні 11 квітня: п’ятниця складних рішень і несподіваних відкриттів
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста
Цивільних братимуть до війська без мобілізації: залучать ТЦК та рекрутингові центри
Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
"Безперечно, такі низькі температурні режими викликають необхідність того, щоб тепличні господарства додатково змушені витрачатися на опалення – це газ і Електрична енергія, яка впливає на кінцеву вартість товару" - сказано в повідомленні.
Зараз температура повітря стабілізувалася, а це означає, що зовсім скоро ціни підуть на спад, і все повернеться в норму.
Що стосовно цін на соняшникову олію і цукор, це стане відомо ближче до осені. Експерти будуть дивитися за погодними умовами, і тоді буде зрозуміло, очікувати подорожчання, або ж навпаки.
Нагадаємо, раніше На Дніпропетровщині охоронці побили покупця кийками- " Маска де?" На Дніпропетровщині охоронець АТБ побив покупця, який зайшов у торговий зал без маски.
Як повідомляє портал "Знай.uа" Дніпровський супермаркет оскандалився "золотими" котлетами: "для олігархів?"
Також "Знай.uа" писав, що Запорожанин влаштував в АТБ дикі розбірки через маску: "ти хворий?"