У Львові клумби перетворили на городи. Про це написала місцева мешканка Maрiя Бoрис у соціальній мережі Facebook.

“Дo тeми прo висaджyвaння нa гaзoнaх. Хoтiлoсь дiзнaтись iстoрiю цiєї грядки нa Нayкoвiй 11-13. Цe якийсь грoмaдський прoeкт, чи кoжeн мoжe сoбi пoсaдити бyльби бiля хaти?”, – поцікавилася вона.

На фото – ділянка посеред міста, яку спритні місцеві мешканці перетворили на невеличкий город.

У коментарях думки щодо такого використання громадського простору кардинально розділилися: якщо одні вважають, що городу не місце посеред Львова, то інші впевнені, що це чудова ініціатива, і наводять приклади з США та Японії.

«Хай краще бульба росте і осінню газон буде перекопаний, ніж на ньому буде запаркована машина стояти», «Закордоном теж є такі грядки, і люди, які живуть в квартирах, мають свій кусочок городу, обробляють і вирощують, хто що хоче. Вам що, шкода?», «А те, що МАФів натикали в хаотичному порядку, це вас не хвилює?», «Посадила людина, щоб черговий кіоск не поставили», - пишуть захисники садовода-любителя.

Популярні новини зараз

Головний санлікар України Кузін попередив про новий локдаун і третю хвилю ковіду - "Він не зникне"

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Показати ще

«Все ж краще, ніж купа гівна з патичками, пластиковими стаканчиками, пляшками, корками і недопалками в перемішку...», - додають інші.

«А давайте, ґазди, ще копиці сіна наскладайте, для чого траві пропадати, там і козу чи корову в підвалі можна тримати, молоко безкоштовним буде. А під будинком тракторця з причіпом припаркуйте, щоб розвозити гній тим же ґаздам, заодно зораєте і підгорнете картоплю!», «Стільки сіл пустує, стільки закинутих ділянок, будинків, бери не хочу! Але ні, то треба в місті насадити! Продавайте хазяйники квартири і гайда в село, там роботи не початий край!», - радять противники городу.

Нагадаємо, проти шкідників і хвороб-як підгодовувати рослини добривом з цибулиння. Як приготувати безпечну альтернативу токсичним пестицидам

Як повідомляв портал "Знай.ua", бабуся буде задоволена-красиві і зручні грядки на городі своїми руками. Ваші грядки перетворяться в красиві клумби, кращі варіанти оформлення ділянки

Також "Знай.ua" писав, шкідники забудуть дорогу на ваші грядки, а урожай приємно здивує - ці секрети знає не кожен городник. Корисні поради для городників і садівників