Кожен в цьому житті відчував тривогу, страх, нав'язливі думки, і це абсолютно нормально. Ще наші предки говорили про те, що найдієвіший засіб проти цього - молитви.

Святі слова допоможуть знайти довгоочікуваний душевний спокій і світлі думки. В такому стані складно щось говорити, і для цього є спеціальні, вже складені молитви святими.

Церква / скріншот з відео

Страх супроводжує людину все його життя, і бувають вони різні. Однак, коли це просто безпричинне нав'язливе почуття, яке не дає нормально існувати, на допомогу приходять молитви.

Молитва, скріншот: Youtube

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Це свого роду медитація, здатна позбавити від тривоги, і нижче можна знайти текст однієї з найсильніших з них.

О добрий наш пастирю і богомудрий наставнику, святителю Христовому Миколаю! Почуй нас, грішних, що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє; виждь нас немічних, отвсюду уловляемых, усякого блага позбавлених й розумом від малодушності помраченных; потщися, угодниче Божий, не оставити нас в греховнем полоні бути, так не будемо в радість нашим ворогом і не помремо в лукавих деяниих наших. Моли про нас недостойних Содетеля нашого і Владику, йому ж ти з безплотнимі лики предстоіші: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житії і в майбутньому веце, та не віддасть нам по справою нашим і по нечистоті сердець наших, але по своїй доброти віддасть нам. На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимося, твоє заступництво на допомогу закликаємо, і до Пресвятого образу твоєму припадающе, допомоги просимо: визволи нас, угоднику Христовий, від зол знаходять на нас, і приборкати хвилі пристрастей і бід повстають на нас, та заради святих Твоїх молитов не обимет нас напасти і не загрузнемо в безодні гріховної і в тіні пристрастей наших. Молі, святителю Христовому Миколаю, Христа Бога нашого, нехай подасть нам мирне житіє і залишення гріхів, душам же нашим порятунок і велику милість, нині і повсякчас, і на віки віків.

Молитва, фото facebook Епіфанія

Молитися можна як вдома, перед іконами, так і в храмі. Потрібно лише мати чисті помисли, і щире бажання.

Раніше повідомляли, в УПЦ пояснили суть таїнства причастя.

Як повідомляв Знай.uа, захист душі і тіла у важку хвилину: сім найсильніших молитов, які потрібно читати раз на тиждень.

Знай.uа писав, у Харкові посеред міста відкрили "портал в рай": "Молитва за кожного".