З країни-рятівниці, для українських заробітчан, Польщі прийшли доволі тривожні новини. Так, в селищі Нова Бяла сталася масштабна пожежа. Язики полум'я пошкодили десятки будівель, а постраждали від пожежі щонайменше 9 осіб.

Про це стало відомо завдяки повідомленню польського Радіо RMF 24, яке на своєму сайті публікує фото і відео з місця.

Пожежа пошкодила 44 будівлі, в тому числі 21 житловий будинок. Деякі з пошкоджених будівель були дерев'яними. Без житла залишилися 112 осіб, вони змушені шукати притулок у родичів і друзів.

Пожежа в польському селищі Нова Бяла, фото: RMF 24

Пожежа в польському селищі Нова Бяла, фото: RMF 24

Популярні новини зараз

Слов'янський гороскоп на квітень 2025: на кого чекають несподівані зміни та доленосні зустрічі

З 1 травня на заправках буде нове паливо: у баки заливатимуть дивну "бовтанку"

Водіїв чекають радикальні зміни: суворі перевірки лише початок, всіх "прогонять" через "Оберіг"

Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше

Показати ще

"Щонайменше 30 років тут не було такої пожежі. Ми точно не залишимо мешканців. Ми зробимо все, щоб оцінити втрати за дуже короткий час. Відповідні експерти вже є на місці", - заявив польський прем'єр Матеуш Моравецький.

Пожежа в польському селищі Нова Бяла, фото: RMF 24

Пожежа в польському селищі Нова Бяла, фото: RMF 24

Пожежа в польському селищі Нова Бяла, фото: RMF 24

Постраждали в результаті пожежі 9 жителів села, вони в нормальному стані. В основному постраждалі або отруїлися димом, або отримали опіки. Один з них впав з даху і пошкодив хребет, тому його довелося евакуювати авіацією.

Пожежа в польському селищі Нова Бяла, фото: RMF 24

На місці події досі працюють рятувальники, а до ліквідації наслідків залучили військових.

Раніше повідомляли, селфі ціною в життя: під Києвом 13-річний школяр ліг на Рейки, поїзд з'явився раптово.

Як повідомляв Знай.uа, дід зі шваброю врятував київське метро від пожежі.

Знай.uа писав, у Києві автомобіль спалахнув, як сірник посеред дороги: рятувальники зробили все можливе.