Стала відома нова гранична вартість бензину і дизельного палива, спираючись на яку АЗС можуть ставити свою націнку.

Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

Відомо, що востаннє ці дані оновлювалися 10 днів тому - 14 червня. Тоді вони були на рівні 22,09 грн і 25,82 грн відповідно. Так, середні ціни зросли на 14 коп.і 2 коп./ літр відповідно.

"На підставі розрахунків акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія Нафтогаз України" визначена середня вартість 1 літра дизельного палива ULSD 10 ppm, яка становить 22,23 гривень, і 1 літра бензину автомобільного GASOLINE 10 ppm, яка становить 25,84 гривень за літр", - повідомили у відомстві.

АЗС, фото Pxhere

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Індекс Біг-Мака: долар в Україні має коштувати 11,5 гривень

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

Таким чином, якщо враховувати межі торгових націнок, то максимальна роздрібна вартість на "звичайний" бензин не повинна перевищувати 30,84 грн/л, на "звичайне" дизпаливо - 29,23 грн/л.

Оприлюднення Міністерства економіки середніх цін одного літра ДП і бензину буде проводитися щомісяця - 3, 13 і 23 числа.

Нагадаємо, раніше Мінекономіки дозволило АЗС підвищити ціну на бензин на 90 коп. / л за формулою «Роттердам+»

Як повідомляє портал «Знай.иа» Українські заправки змінили цінники: водіям показали, на скільки подорожчало паливо.Цікаво, що на тлі подорожчання, кілька мереж знизили розцінки

Також «Знай.иа " писав, що ОККО продає бензин із забороненою концентрацією бензолу-смертельно небезпечного для людини канцерогену. Результати першого ж аналізу шокували