"Газопостачальні організації не мають права блокувати рахунки чи картки боржників. Це роблять співробітники виконавчої служби. І лише після того, як ми попереджаємо боржників, а потім звертаємося до суду і отримуємо вердикт про примусове стягнення заборгованості", - розповів він.
Роман Романенко зазначив, що отримувачів субсидій і пільг у цьому списку немає, адже вони вчасно отримують кошти з державного бюджету для відшкодування витрат на оплату житлово‑комунальних послуг.
Картку блокують автоматично, згодом — автоматично зніматимуть із неї гроші
Для цього вже є інструмент — Автоматизована система виконавчого провадження (АСВП). Вона запрацювала в 2019 році, але через неї виконавці могли автоматично арештувати лише кошти/рахунки боржників за аліментами. Тепер ця система працюватиме з усіма виконавчими провадженнями. Тобто, автоматичний арешт коштів став можливим для всіх видів боргу.
Замість субсидій оформлятимемо кредити: українцям готують нові тарифи
Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки
Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
У контексті наших прав і обов’язків нічого не змінюється, адже законодавство, як і раніше, вимагає від нас сплачувати борги.
Раніше повідомляли, кому можуть відмовити в субсидії і як вона нараховується: у Мінсоцполітики відповіли на популярні запитання.
Як повідомляв Знай.uа, сезон заробітчан: скільки платять за збір ягід в Україні та Польщі.
Знай.uа писав, допомога на витрати і виплати по лікуванню: українці вимагають додаткові пільги для людей з обмеженими можливостями.