Головна героїня популярного реаліті-шоу "Холостячка" Ксенія Мішина та її коханий Олександр Еллерт останнім часом все більше набирають популярності. За їх життям в Instagram стежать сотні тисяч людей, тому вони часто тішать їх спільними світлинами чи цікавими моментами з життя.

Цього разу в Instagram Олександр Еллерт за яким стежать понад 360 тисяч осіб показав миле спільне фото. Він показав, що разом з Ксенією зробили спільн татуювання. Варто зазначити, що закохані зробили татуювання на ногах у формі маленьких сердець. При цьому у Ксенії серце червоного кольору, а в Олександра - зелене.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт, фото з instagram

"Забились коханням", - так Олександр Еллерт підписав спільне з Ксенією Мішиною фото.

Користувач мережі одразу ж прийнялися залишати для пари десятки компліментів в коментарях під фото.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 10 липня: обережно з фінансами та уважніше до потреб – прогноз для всіх знаків Зодіаку

Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей

Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги

Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити

Показати ще

"Як символічно ❤️дуже оригінально💚", "Бусінки ", "Саша все-таки домігся свого😂", "Які ви класні. Відриватися і тільки разом 👏👏👏", " краще й не придумати ідею для Ваших парних тату❤️💚супер романтично і красиво😍 "," Найкращі любові вам нескінченної ❤️💚",- такі коментарі залишили користувачі мережі.

Скріншот коментарів

Скріншот коментарів

Нагадаємо, "Холостячка" Мішина виклянчила цінну річ у подруги: замість шуби Еллерта

Як повідомляв Знай.ua, "Холостячка" Мішина в купальнику розповіла про життя до Еллерта: "Розучилася насолоджуватися"

Також Знай.ua писав, "Холостячка" Ксенія Мішина показала найголовнішого чоловіка, і це не Еллерт: "Моє щастя"