У Чернівцях тролейбус почав розвалюватися на ходу. Про це повідомили на Telegram-каналі "Народний Ревізор".
У Чернівцях місцеві жителі стали свідками того, як один з міських тролейбусів почав розвалюватися на ходу.
Справа в тому, що у тролейбуса за маршрутом №2 відвалилися двері під час руху. У тролейбусному управлінні підкреслили, що цей тролейбус давно їздить по місту і йому вже більше 30 років.
"Ніколи не знаєш, що може трапитися по дорозі на роботу. Цього разу пасажири стали свідками того, як у тролейбуса на ходу випадали двері. У тролейбусному управлінні зазначили, що тролейбусу більше 30 років." - зазначено в публікації.
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці
До публікації додали коротке відео на якому можна побачити двері тролейбуса лежать біля тротуару і сам тролейбус, який зупинився через кілька метрів.
Про те, чи постраждав хтось в результаті події інформації не повідомляли.
Нагадаємо, що у Києві юний зацепер "осідлав" тролейбус:"головне - в масці".
Як повідомляв портал "Знай.uа", у Харкові на знеструмленій канатній дорозі застрягли мати з дитиною: рятувальники оперативно спрацювали.
Також, "Знай.uа" писав, що у Києві водій трамвая не витримав + 47 градусів в кабіні і втратив свідомість.