Головний тренер збірної України Андрій Шевченко, який продовжує залишатися одним з найкращих українських футболістів в історії, показав підготовку до матчу з Англією.

Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Андрія Шевченка в соцмережі Інстаграм. Головний тренер української збірної опублікував кілька фотографій з Риму, які підписав англійською та італійською мовами.

"Щасливий повернутися в Рим і зіграти матч чвертьфіналу на стадіоні "Олімпіко"... це будуть чудові емоції! 🏟💙💛 @ euro2020 @uafukraine 🔜 #UkraineEngland", - написав він. Андрій Шевченко

Пост Андрія Шевченка, instagram.com/andriyshevchenko

Російські військові прямо під час евакуації розстрілюють мирних жителів у Вовчанську

2,64 грн за кВт – це ще халява: яким буде новий тариф на електроенергію

Ціни на популярний продукт взлетіли до небес: чому українці вирішили його ігнорувати

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Нагадаємо, у суботу, 3 липня, у Римі відбудеться матч Євро-2020 між збірними України та Англії. Гравці футбольної збірної України напередодні прилетіли до Риму на матч 1/4 Євро-2020, який проведуть о 22:00 за Києвом.

Поєдинок Україна – Англія обслуговуватиме німецька бригада арбітрів на чолі із 45-річним Феліксом Брихом. Фелікс Брих вже працював на матчі збірної України у стартовому поєдинку Євро-2020 проти Нідерландів.

Нагадаємо, в МЗС пояснили правила в'їзду в Італію перед матчем Україна - Англія: хто зможе вболівати. У Міністерстві закордонних справ України дали настанови

Як повідомляв портал "Знай.ua", Англія обіграла Німеччину з рахунком 2:0 і стала чвертьфіналістом Євро-2020. Англія вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

Також "Знай.ua" писав, Україна вирвала перемогу у Швеції з рахунком 2:1 - найяскравіші моменти матчу. Україна перемогла Швецію в 1/8 фіналу чемпіонату Європи