Щоб внормувати своє харчування, дуже важливо розуміти, яке місце думки про їжу займають у житті кожного з нас. Адже причини нічних "набігів" на холодильник можуть бути різними.
Психолог, гештальт-терапевт, фахівець по роботі з розладами харчової поведінки Єлизавета Савченко в інтерв'ю для Сlutch розповіла про те, коли "набіги" на холодильник є нормою, а коли - приводом звернутися до лікаря.
Наприклад, якщо у людини інколи немає часу поїсти протягом дня, вона може поїсти на ніч без жодних наслідків.
Як зазначає психолог Єлизавета Савченко, деякі люди собі такий спосіб життя дозволяють і при цьому не відчувають почуття провини. Така ситуація їх абсолютно не турбує і життя далі йде звичним руслом. Адже у них просто немає культу їжі й це нормально.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Водночас якщо переїдання на ніч і неконтрольовані "зажори" відбуваються на постійній основі, то така ситуація стає вагомим приводом звернутися до фахівця.
За словами фахівчині, дуже важливо розуміти, чи у людини є почуття провини. А також, чи думає вона постійно, що "ось зараз закінчу працювати й піду їсти суші, а потім 3 бургери, наприклад.
"Ось це вже не зовсім норма, тому що ми повинні їсти для того, щоб жити, але не жити для того, щоб їсти", - пояснила психолог.
Нагадаємо, в МЗС пояснили правила в'їзду в Італію перед матчем Україна - Англія: хто зможе вболівати. У Міністерстві закордонних справ України дали настанови
Як повідомляв портал "Знай.ua", Англія обіграла Німеччину з рахунком 2:0 і стала чвертьфіналістом Євро-2020. Англія вийшла до чвертьфіналу Євро-2020
Також "Знай.ua" писав, Україна вирвала перемогу у Швеції з рахунком 2:1 - найяскравіші моменти матчу. Україна перемогла Швецію в 1/8 фіналу чемпіонату Європи