Колишня прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель назвала причину звільнення з посади.

Про це Юлія Мендель розповіла в YouTube-програмі "Ходять чутки" з Раміною Есхакзай.

Так, дівчина пояснила, чому їй довелося покинути пост прес-секретаря президента України. Найголовніша причина - здоров'я.

"Одна з головних причин - це було здоров'я. І в такому графіку, в якому я жила - відновитися не вдалося. І я не знала скільки часу потрібно на відновлення. В принципі, я розумію наскільки важлива робота прес-секретаря, тому я сказала: "Хлопці, неможливо, щоб президент був без прес-секретаря",- розповіла Мендель.

Юлія Мендель, фото: Instagram

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

За її словами, вона не знала скільки часу знадобитися на відновлення, так як це може бути 2 місяці, а може і пів року.

"Тому це була головна причина. І я дійсно задумалася, коли здоров'я пішло на погіршення. Тому що ми завжди думаємо, про якісь проекти і ось я дійсно віддана державі, для мене це велика ідея. Але я розумію, що я не зможу працювати ні на державу, на на єдиний проект, якщо щось трапиться зі мною", - пояснила Юлія.

Також Мендель спростувала чутки про те, що вона тричі писала заяву про звільнення. Виявилося, що це все не правда, а просто дизінформація з телеграм-каналів.

При цьому дівчина відповіла на питання, з чим асоціюється у неї робота з Володимиром Зеленським: "Навантаження. Колосальне навантаження. Дійсно, колосальне".

Нагадаємо, раніше Юлія Мендель розповіла про роботу з Володимиром Зеленським у книзі "кожен з нас президент", Ілля Ківа вже зібрався читати: "потужно".

Як повідомляє портал «Знай.иа» Юлія Мендель розкрила таємниці Гончарука, Богдана та Єрмака на службі у Зеленського: "Два метри с * кса"

Також «Знай.иа " писав, що Юлія Мендель перед виходом книги назвала велику проблему українців: "держава слабких"