Відомий український виконавець Віктор Павлік та його молода дружина Катерина Реп'яхова нещодавно стали батьками. У пари народився син Михайлик. Молоді батьки тепер проводять багато часу з малюком і діляться радісними моментами зі своїми шанувальниками.

На своїй сторінці в соцмережі Інстаграм, де за її життям стежать майже 84 тисячі читачів, Катерина Реп'яхова регулярно розповідає, як проходять їхні будні.

Та цього разу Катерині Реп'яховій довелося готуватися до свята - ювілею мами, яка багато допомагає їм з малюком. Для святкування сім'я прибула до Львова і саме готується, щоб відзначити цей день.

Фото: instagram.com/repyahovakate

Виктор Павлик, instagram.com/repyahovakate

Популярні новини зараз

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Напередодні ювілею Катерина Реп'яхова вирішила прикупити обновок для всієї сім'ї. Перепало і її чоловіку Віктору Павліку. В Інстаграм-сторіс турботлива дружина показала, що придбала для свого чоловіка.

"А ось і сорочки для чоловіка", - написала вона. Щобільше, Катерина Реп'яхова змучила Віктора Павліка приміряти всі чотири і позувати на камеру. Відповідні фотографії також з'явилися на їх сторінці в Інстаграмі.

Фото: instagram.com/repyahovakate

Фото: instagram.com/repyahovakate

Фото: instagram.com/repyahovakate

Фото: instagram.com/repyahovakate

Нагадаємо, Катерина Репяхова залишила Віктора Павліка і маленького сина заради своїх забаганок: "Не можу вже". Катерина Репяхова показала важливе для неї місце

Як повідомляв портал "Знай.ua", Віктор Павлік "возз'єднався" з минулою сім'єю: поки Катя Репяхова сидить в декреті. Віктор Павлік розповів про цікаву зустріч

Також "Знай.ua" писав, Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає свого зятя: ким став у тещі Віктор Павлік. Катерина Репяхова зізналася, як її мама називає Віктора Павліка