Для багатьох українських водіїв, які зараз їздять на "євробляхах", з'явилася важлива інформація. Відомо, що в Україні зараз почали масово конфіскувати авто на європейській реєстрації.

Державна митна служба України у своєму Telegram-каналі повідомила, в яких випадках можуть забрати "євробляху" і що потрібно зробити, щоб цього не сталося.

Публікація ГТС, скріншот: Telegram

Зазначається, що розмитнення автомобіля на європейських номерах не проводиться, якщо щодо нього є постанова суду про конфіскацію.

Постанова про конфіскацію "євробляхи", що набрала законної сили, позбавляє власника такого транспортного засобу (ТЗ) права, щоб розмитнити його. Більш того, сама машина підлягає вилученню виконавчою службою.

Популярні новини зараз

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо

Показати ще

Щоб ризик вилучення "євробляхи" не був для власника несподіванкою, в службі радять перевірити наявність автомобіля в судових реєстрах на предмет рішень про конфіскацію перед тим, як здійснити митне оформлення.

Євробляхи, фото: Unian

Митники при вирішенні формальностей та виявлення факту перебування "євробляхи" (щодо якого винесено рішення суду про конфіскацію) на території митного поста зобов'язані проінформувати виконавчу службу. Та, в свою чергу, уповноважена здійснити вилучення ТЗ в межах виконавчого провадження.

Раніше повідомляли, у Харкові євробляхер на ходу пускав димні пастки: "Придумали, як на камеру не потрапити...".

Як повідомляв Знай.uа, розмитнити "євробляху" тепер можна онлайн: витратите 20 хвилин.

Знай.uа писав, час "євроблях" добіг кінця, водії масово знімають своїх ластівок з обліку: у Литві та Польщі величезні черги.