Зовсім скоро стартує другий сезон популярного гіпершоу на телеканалі "Україна" "Маска". Глядачів почали знайомитися з новими героями, і прийшов час наймоднішого персонажа.
Канал "Україна" продовжує знайомити глядачів з учасниками нового сезону грандіозного шоу "МАСКА". Так, стало відомо, що серед унікальних героїв проекту з'явиться справжня модниця – Жирафа. Художниця по костюмах Леся Патока розкрила секрети створення цієї маски, а також розповіла, чим здивує героїня глядачів в ефірі.
Жінка говорить про те, що це буде один з наймиліших учасників другого сезону - сентиментальна леді Жирафа.
"До створення цього персонажа ми поставилися з максимальною любов'ю! Сам костюм жирафи створений з плюшу, а цятки, характерне забарвлення жираф, були зроблені з паєток. Це була моя божевільна ідея-мені хотілося, щоб наша героїня повністю дотримувалася свого статусу леді і фанатки моди", - поділилася художниця по костюмах шоу "МАСКА" Леся Патока.
При створенні даної маски зіткнулися з першими складнощами. Справа в тому, що голова дуже висока, і потрібно було придумати як тримати баланс. Художникам по костюмах довелося шукати технологію, яка допоможе нормально пересуватися по сцені. Тільки після цього можна було перейти до прикраси голови даного персонажа.
Понад 4 500 гривень: хто може отримати нову зимову допомогу
Чоловікам з відстрочкою загрожують штрафи та розшук: адвокат назвав причини
Зупинили на вулиці та відправили до ТЦК: в яких випадках це незаконно та як діяти
Відключення світла скасують: хто більше не житиме по графіках
Було замовлено 10 перук ніжно-рожевого кольору - з них була зроблена грива, яка буде змінюватися в кожному випуску. Було придбано також 10 балонів з блискітками, щоб постійно оновлювати її сяйво.
"Спеціально для жирафи ми замовили 10 перук ніжно-рожевого кольору, з яких зробили її гриву. Потім я постригла її так, щоб ми з моїми феями могли міняти персонажу зачіску до кожного випуску. Ще ми купили 10 балончиків з блискітками, щоб постійно оновлювати сяйво її розкішного волосся", – продовжила Леся Патока.
Жирафа буде дивувати глядачів своїх поглядом, адже у неї глибокі очі і величезні вії. Це буде головна модниця проекту. Буде кілька нарядів, а також величезна кількість аксесуарів.
Нагадаємо, Настя Каменських виставила пишні груди і без сорому покрутила задом і все це зовсім не для Потапа.
Як повідомляє портал Знай.ua Полякова з дочками скотилася з гори в кущі
Також, Володимир Остапчук відрив секрети другого сезону "Маски": шоу буде ще більш несподіваним.