Для всіх шанувальників українського футболу, а також тих уболівальників, яким дуже подобається церемонія виконання Національного Гімну України перед улюбленою спортивною подією, з'явилися дуже цікаві новини.

Так, гравець Вінницького клубу "Верес" Сергій Панасенко встиг скласти конкуренцію самому Дзідзьо в його виконанні всіма улюбленого славня. Вболівальники вже встигли заявити, що емоційне виконання Сергія - це особливий вид мистецтва.

Про це стало відомо завдяки уривку з передматчевого виконання Національного Гімну України, який доступний в мережі YouTube.

Ось так, від щирого серця, заспівав Сергій Панасенко:

Згідно з даними спортивних видань, в цьому матчі "гірники" здобули велику перемогу над "Вересом" - 4:1. На 22-й хвилині Мірошник зрізав м'яч у свої ворота. Геннадій Пасіч дальнім ударом на 30-й хвилині зрівняв рахунок.

Популярні новини зараз

Українцям виплатять до 20 000 гривень за новою програмою підтримки: хто отримає гроші

Східний гороскоп на квітень 2025: випробування, зміни та нові перспективи для знаків

"Вони сидять у тилу": кого пропонують мобілізувати в Україні замість зниження призовного віку

Рада дала зелене світло на примусове вилучення земель та будинків у громадян

Показати ще

На 55-й хвилині Тете знову вивів гірників вперед. Марлос реалізував пенальті на 79-й хвилині. На 87-й хвилині Траоре довів рахунок до розгромного.

Раніше повідомляли, "Шахтар" розгромив "Динамо" на Суперкубку України.

Як повідомляв Знай.иа, "Шахтар" виправдався, чому заїхав до "Росії" під час Ліги чемпіонів: "Довелося жити".

Знай.иа писав, зірка "Шахтаря" Тарас Степаненко похизувався сталевими м'язами, як у боксера: "До перемоги".