Суддя "Танців з зірками" Максим Чмерковський розповів, як після року стосунків розійшовся зі своєю майбутньою дружиною Петою Маргатройд через те, що злякався відповідальності.
Про це Максим Чмерковський розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну в програмі "Слава+".
Так, суддя "Танців з зірками" розповів, що після року стосунків зі своєю майбутньою дружиною його, нібито переклинило і він вирішив її кинути. Виявилося, він злякався, що вони швидко з'їхалися і в його холостяцькій барлозі з'явилася жінка.

Максим Чмерковський, скріншот з відео

" Я просто злякався. Того, що раптом у мене в будинку вона. Я відкрив двері шафи, а там всі її речі, і я взагалі цього не зрозумів. І я якось так, що все це закінчиться. Я про свободу не думав, я просто злякався", - розповів він.

Коли пара не бачилася тривалий час і знову побачилася, то Максим Чмерковський не знав, як поводитися зі своєю обраницею. Вони провели разом кілька днів, але він не знав, як почати розмову про те, що потрібно закінчувати відносини. І тому він вирішив зробити це, коли вона сідала на літак.

Максим Чмерковський, скріншот з відео

" Я все не міг їй сказати і вже приїхавши в аеропорт, вона вже здала валізу. І ось вона зараз піде туди, а я як би туди не можу, у мене немає квитка. І ось в цей момент я подивився і сказав яку ту дурість. Мовляв, давай зробимо паузу. Я потім за це ще довго платив", — розповів він.

Варто відзначити, що з 2012 року Максим Чмерковський перебуває у відносинах з Петою Маргатройд. 4 січня 2017 року у пари народився син Шей Александер Чмерковський.
Нагадаємо, що суддя проекту" Танці з зірками " Макс Чмерковський розповів про страшну травму: дай Бог, щоб ходив з паличкою
Раніше Знай писав, Влад Яма " відростив "волосся заради" Танці з зірками": клон Нео з Матриці. Судді вирішили здивувати українців цікавим перевтіленням у новому шоу.
Також Знай повідомляв, що Санта Дімопулос і Макс Чмерковський злилися в пристрасних обіймах на "Танцях з зірками":"Чоловік купив"

Популярні новини зараз

Сергію Міхалку з "Ляпіс Трубецкой" світить п'ять років за побиття людини: у поліції зробили заяву

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще