Відомий російський виконавець і онук легендарної Едіти П'єхи, Стас вирішив виступити проти традиційного шлюбу. Що хотів би змінити чоловік в Інституті шлюбу.

Справа в тому, що в одному з недавніх інтерв'ю він як син творчих батьків відчув самотність, і зараз намагається повністю зростити в собі сімейні якості.

Стас П'єха, prelest.com

При цьому, про своє особисте життя він сильно не поширюється, лише зазначив, що він хотів би в майбутньому змінити традиційний інститут шлюбу, і вважає за краще "гостьовий шлюб".

"Зараз буде, на перший погляд, шокуюча заява, але вона може бути обґрунтована. Мені дуже подобається модель гостьового шлюбу. Я вважаю, що вона не погіршує ситуацію в сім'ї і не має на увазі, що кожен живе вільним життям, може змінювати наліво і направо" - розповідає Стас П'єха.

Популярні новини зараз

Головне за 30 листопада: парламент без Стефанчука, робота для школярів з 3-го класу і допомога Apple для "Дії"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Стас П'єха, скріншот: Youtube

Артист вважає, що це може навпаки зміцнити сім'ю, і всі зради зведуться до мінімуму, брехня припиниться, адже не буде такої гострої необхідності. Конфлікти також припиняться в такий спосіб. Такий спосіб шлюбу прибирає зайвий потенціал відповідальності від постійного спільного знаходження.

Також, в цьому інтерв'ю він розповів про психологічні проблеми, які бувають у дітей відомих батьків. Він вважає, що ці діти не отримують достатньої уваги, відчувають себе емоційно покинутими, і постійно думають про те, що їм також потрібно домогтися успіху, як і їхні батьки. Така їхня картина світу.

Стас П'єха, скріншот відео

Нагадаємо, Стас П'єха розкрив сімейні таємниці, батько з волоцюгами, бабуся – відлюдниця.

Як повідомляв Знай.uа, Стас П'єха поділився бажанням, перебуваючи на межі життя.

Також Знай.uа писав, що онук П'єхи кинув поневіряється по смітниках батька напризволяще.