У московському метро чоловік стрибнув під колеса складу. Йому на допомогу кинувся очевидець, який не зміг врятуватися і загинув під вагоном. Про це розповіли російські ЗМІ.

Трагедія сталася на станції метро "Сходненская". Загиблий - 26-річний приїжджий, був не корінним москвичем.

Як повідомляється, винуватець події залишився живий і втік з місця подій. Невідомого, який став причиною загибелі людини, кинулася розшукувати поліція, повідомляли в Департаменту транспорту Москви.

Однак подальші події розгорталися несподіваним чином - коли правоохоронці виявили чоловіка, який втік раніше з метро, виявилося, що він... наклав на себе руки, стрибнувши з 12-го поверху.

Камери спостереження показали, що невідомий вийшов з метро, дійшов до багатоповерхівки на вулиці Свободи і вчинив самогубство, вистрибнувши з верхнього поверху.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат

Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу

Вашу квартиру оподаткують по-новому: скільки змусять платити за власне житло

Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році

Показати ще

Метро, фото: Знай.ua

Від отриманих травм чоловік помер на місці. Його особа зараз встановлюється.

Нагадаємо, плацкарти-люкс: "Укразалізниця" планує модернізувати вагони, витративши на кожен 17 мільйонів. Компанія-оператор пасажирських і вантажних перевезень представила оновлені вагони плацкартного і купейного тип

Також Знай писав, списання вагонів за віком - це лобістська схема, яка спрямована проти економіки України на догоду одному з олігархів-аграрії

Раніше повідомляв Знай, карантин в Україні - не перешкода: метро в Києві святкує свій 61 день народження. Київський метрополітен-невід'ємна частина повсякденного життя кожного киянина і гостя столиці з 60-х років