Через те, що нещодавно екранізували останню частину легендарного фільму про Джемсе Бонде, в мережі вирішили трохи поекспериментувати і показати відомий акторів, які могли б зіграти роль агента 007.

Відповідний пост продемонстрували на сторінці «peopletalk» в Instagram.

Генрі Кавілл, GameMAG

"Після виходу фільму "Не час вмирати" Деніел Крейг попрощався з роллю Джеймса Бонда. Пропонуємо тобі вибрати, хто може стати новим агентом 007 Голосуй в коментарях 1️⃣Бенедикт Камбербетч 2️⃣Том Харді 3️⃣Кілліан Мерфі 4️⃣Генрі Кавілл 5️⃣Лашана Лінч 6️⃣Джек Лауден 7️⃣Сем Хьюэн 8️⃣Ейдан Тернер 9️⃣Ідріс Ельба 🔟Регея-Жан Пейдж #бенедикткамбербэтч #томхарди #киллианмерфи #генрикавилл #лашаналинч #джеклауден #сэмхьюэн #эйдантернер #идрисэльба #регепейдж", - підписаний пост в соціальній мережі.

Жіноча аудиторія, яка підписана на сторінку, присвячену різноманітним зіркам, не змогла пройти повз і почала коментувати фотографії зірок.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Показати ще

Кілліан Мерфі, фото: Instagram

"Як би не любила Мерфі, але мабуть реально це Харді і Кавілл. Інші занадто "ванільні" або це не їх амплуа", "звичайно Кілліан", "Томмммммм", "ніхто", "Том Харді і Генрі Кавілл красені але мабуть виберуть блакитноокого Мерфі", "Том Хіддлстон, тільки чомусь його тут немає", "Генрі Кавілл ,ну ще й Том Харді на мій погляд більш підходящі на цю роль, інші і близько не стояли)", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Znaj", у мережі написали про погане і хороше в Веном-2.