Надя Дорофєєва все частіше привертає до себе увагу після початку сольної кар'єри. Розпад гурту "Время и Стекло" ознаменував нове життя для дружини Володимира Дантеса.

З кожним днем вона все красивіша, яскравіша і цікавіша, що доводять і її нові відео в соціальній мережі в ТікТок.

У черговому ролику Надя постала в затишному образі з пісочним светром, дутою жилеткою і червоними губами, які їй неймовірно личать. Вона зробила ліпсінк-відео на пісню про колишнього, що набирає популярність. Підопічна Потапа співає, показуючи середній палець.

Слова в цій пісні дуже неоднозначні і зачіпають почуття багатьох мам. У ній говориться: "До біса тебе, і твою маму, і твою сестру, і твою роботу, і твою роздовбану машину, і те л*йно, яке ти називаєш мистецтвом. До біса тебе і твоїх друзів, яких я більше ніколи не побачу...".

Залишається сподіватися, що Наді просто сподобалася сама пісня, а не вона уособлює ситуацію у неї на цей момент.

Популярні новини зараз

Зірка серіалу "Папік" Дар'я Петрожицька згадала Стаса Боклана і вручення звання "Заслуженого артиста": "За що?"

У військовій частині 20-річного Артемія Рябчука, який вбив 5 людей, сталося два самогубства: командувач Нацгвардії подав у відставку

Наречена Мурата обернулася пружною попою слідом за Ані Лорак: "Нічим не гірше"

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

У коментарях українці розійшлися не на жарт, в тому числі і через текст пісні. Багато хто подумав, що щось сталося у відносинах з Дантесом, адже у Наді немає обручки на пальці:

"Ця жінка зробила моє дитинство", "Як вона змінилася", " Дантес після перегляду відео 😳", "На Джолі схожа", "Не для людей зі слабкими нервами", "Очі дуже сумні, хочеться дати можливість не зображати веселість на камеру постійно", "Навіщо ти так про матір?", "Посварилися?", "А де обручка?"...

А ось, власне і оригінальна версія даної пісні, яку ліпсінкувала Надя Дорофєєва.

Нагадаємо, що Вова Дантес "віджав" у Наді Дорофєєвої накладні вії.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Дантес зважився на експеримент без Наді Дорофєєвої.