Суперечливий Скандал, меланхолійна Жирафа, одинак Мухомор, бунтар Котик, фантастичний білий Тигр, високотехнологічний Робот, романтична Горила й іронічне Порося – кожен з них зробив усе можливе, щоб залишитись інкогніто, та продовжувати боротьбу за перемогу.

Що ближче до фіналу, то важче зірковим детективам дійти згоди та правильно розгадати учасників. Та схоже, що Оля Полякова й не дуже прагне це робити.

«Зізнаюсь, що я не люблю відгадувати, тому що мені стає нецікаво. Як деякі чоловіки, погуляли з дівчиною – і все, їм вже треба нову. Так і в мене. Тому поки я не знаю, хто під маскою, мені хочеться продовжувати грати і розгадувати ці головоломки», – каже Оля Полякова на знімальному майданчику каналу «Україна».

шоу "Маска"

Тим не менш у новому випуску зіркова білявка не даватиме спокою Андрію Данилку, який переконує, що розсекретив улюбленця Олі – Мухомора. Але розкривати свою здогадку Данилко не поспішає, чим добряче випробовує терпіння колег.

Популярні новини зараз

20-річний Артемій Рябчук зі страхом перед гауптвахтою визнав провину у вбивстві 5 осіб: "Важко згадувати..."

Зірка серіалу "Папік" Дар'я Петрожицька згадала Стаса Боклана і вручення звання "Заслуженого артиста": "За що?"

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Показати ще

«Я з першого виступу знаю, хто це, впізнав за голосом. Мені так хочеться вам підказати, чесно, але я собі на рот наклеїв невидимий скотч і мовчу, бо ви одразу відгадаєте. Скажу одне – серед версій, які ви пропонували, було ім’я цієї людини», – зазначить Андрій Данилко.

На сцені гіпершоу «Маска» одинак Мухомор влаштує справжню гангстерську вечірку і вручить детективам загадкову валізу. Що сховав у ній учасник?

шоу "Маска"

Не менше інтригуватимуть глядачів й інші таємничі маски. Який зв'язок з експрезидентами має бунтар Котик? Що пообіцяє DZIDZIO меланхолійній Жирафі? Чим високотехнологічний Робот зажене детективів у глухий кут? Яку правду про стосунки з чоловіком NK | Насті Каменських розкриє романтична Горила? У чому могло б позмагатися з Олегом Винником іронічне Порося? Яке несподіване запитання поставлять фантастичному білому Тигру детективи? І чому суперечливий Скандал відмовиться вийти на сцену?

Усі вони – вже народні улюбленці, тому прощатись з кимось буде надзвичайно важко. Але такі правила шоу «Маска», тож наприкінці випуску нам таки доведеться розсекретити одного з цих таємничих учасників.