Оля Полякова і Маша Єфросиніна регулярно влаштовують дівич-вечори, хід яких знімають не відео і всі українки можуть послухати міркування двох світських левиць на важливі теми.

Розмови відбуваються в циклі програм "Дорослі дівчатка", темою однією з яких було "Чи можна прийняти і полюбити себе такою, яка є?".

Маша і Оля розповіли багато своїх секретів, зізналися в комплексах... Коли Єфросиніна згадала про булімію, дівчата почали обговорювати те, що потрібно контролювати кількість споживаної їжі і адекватні люди так і роблять.

Однак, Маші прийшла на думку історія про модель Аллу Костромічову, яка їсть, що захоче у великих кількостях і залишається в модельних параметрах завжди.

Алла Костромічова, фото з instagram

Популярні новини зараз

У Дніпрі відбулася церемонія прощання з жертвами розстрілу Рябчука: "Це день скорботи"

"Холостячка" Злата Огнєвіч більше не хоче бути самотньою: "Потрібна людина"

Відкинутий "Холостячкою" Огнєвіч Макс Тарапата влаштував курортний роман на Шрі-Ланці: усамітнився з красунею під пальмами

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Показати ще

"Їсть, Алла пробач, так... У це 40-кілограмове тіло все входить..."

Оля Полякова уточнила, скільки Костромічовый років (їй 35), і додала:

"Нехай поживе ще 8 років... І ми подивимося... Я теж не схильна до повноти, але моя вага - трохи вища, ніж я собі подобаюся... Це приблизно 3-4 кілограми... Я ж проводжу марафони дівчатам, про ПП... Правда я їм про ригання нічого не кажу, але тепер ви знаєте... Так я кажу, що худенькі дівчатка виглядають молодшими, ніж оверсайз..."

Нагадаємо, що Маша Єфросиніна "віддалася" в досвідчені руки, Оля Полякова позаздрить.

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна обговорила з Іриною Горовою бізнес і Потапа.