Відомий український радіоведучий і шоумен Слава Дьомін частенько радує шанувальників будь-якими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 125 тисяч чоловік.

Зараз він поділився несподіваним відео, будучи в ньому не з Тіною Кароль, яка його дуже любить, як друга — а з Вірою Брежнєвою. Дружина Костянтина Меладзе навчила його жарким рухам і навіть станцювала повільний танець, за що славі довелося особисто вибачатися перед продюсером.

Слава Дьомін, скріншот з відео

"Костянтин, вибачте!😀 До речі, у @ververa вийшов кліп на цю пісню в стилі фільму "Аватар"! Гляньте😉", - пише Слава Дьомін в публікації.

У якийсь момент після танців, Віра Брежнєва вистачає радіоведучого за сорочку і притягує до себе. Чоловік дивується, але все одно дає себе обійняти. Відео дуже миле, але згодом шоумену довелося пояснюватися перед публікою за те, що він спілкується з Вірою Брежнєвою.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні, 17 травня: труднощі близнюків та емоції раків

ПриватБанк спростить життя пенсіонерів: тепер процес буде значно швидшим

ТЦК забудуть про порушників: через який час викреслять з бази і припинять переслідувати ухилянтів

Зняти пенсію з картки не вийде: хто з пенсіонерів може залишитися без грошей

Показати ще

Слава Дьомін, фото: Instagram

"У Росію до віри не думаєте переїжджати, Слава?", "Танець класний, але що з взуттям віри?", "Мода знову божеволіє, чому красиві жінки одягають себе в жахливий одяг і взуття", "Тихо, тихо, Не кличте так голосно Костю😮", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Тіна Кароль кинулася під машину на дорозі: "Побачив, втратив свідомість"

Як повідомляв "Знай.ua", Слава Дьомін показав нескромні розваги зі своїм сином в Дубаї: веселиться по повній після розлучення

Знай.ua писав, Іван Дорн зізнався, що змінилося в його житті з часів "Пари нормальних": "Стаєш кінченим"