У соціальній мережі розмістили пост за участю нової жінки найбагатшого у світі репера Кинье Уеста Джулією Фокс. Італо-американську актрису і модель можна побачити на обкладинці журналу зі своєю маленькою дитиною.
Пост розмістили на порталі "peopletalk" в Instagram.
У зв'язку з останніми подіями навколо Джулії Фокс ходить дуже багато чуток і їй приділяють неймовірно багато уваги. Через те, що вона почала зустрічатися зі знаменитим Каньє Вестом вона стала популярнішою ніж звичайною.
"Нова пасія Каньє Уеста - Джулія Фокс-блищить зі своїм малюком на обкладинці журналу Office як вам?", - підписаний пост в соціальній мережі.
Гороскоп на сьогодні 9 вересня: фінанси тельців, чутливість раків та здоров'я дів
Залишать без копійки: низка пенсіонерів може втратити виплати
Батьківський гаманець не витримає: університети дружно підняли ціни за гуртожитки
Соціальна допомога у вересні: як отримати та скільки виплатять
Особливу увагу варто приділити строгому і дуже закритому стилю моделі. Вона одяглася так, що не можна побачити її обличчя і тіла. Однак можна дуже добре розглянути її маленьку дитину, який, навпаки, зовсім без одягу. Багатотисячна публіка не змогла пройти повз такого поста і залишила чимало відгуків під знімком нової жінки американського репера.
"От не розумію сенс сама в шубі а дитина ногою", "ще ніхто про ноги не писав?", "Ні про що", "шикарна", - написали відгуки юзери соціальної мережі.
Нагадаємо, що несподіваний образ Каньє Уеста викликав чимало обговорень в соціальній мережі.
Також портал "Znaj" писав, що у мережі повідомили, що Джулія Фокс виявилася фанаткою Кім Кардашьян.