У мережі розмістили публікацію, де в центрі уваги опинився відомий актор, зірка "Аквамена" Джейсона Момоа. Фанатам актора розповіли, що він розлучився зі своєю коханою, з якою прожив у шлюбі 16 років.

Відповідний пост розмістили на сторінці «hello» в Instagram.

Джейсон Момоа, фото: Instagram

"Тихий океан, 12 років різниці і 36 сантиметрів – що тільки не розділяло Джейсона Момоа і Лізу Боне, але разом вони прожили 16 років. З учорашнього дня на одну яскраву пару в Голлівуді стало менше історія кохання Джейсона і Лізи довжиною в 16 років в 16 фотографіях — за посиланням в описі @hello__ru #hello_ru", - підписаний пост в соціальній мережі.

Численна публіка, яка стежить за особистим життям і кар'єрними сходами відомого актора і зірки «Гри престолів», не приховала свого розчарування. Однак знайшлися дівчата, які акцентували свою увагу на так званих «сантиметрах» зірки.

Популярні новини зараз

"Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року

Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою

Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024

Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети

Показати ще

Джейсон Момоа, фото: Instagram

Багатотисячна аудиторія не змусила себе довго чекати і почала коментувати пост зі знаменитим актором.

Джейсон Момоа

"36 см ... як завчить то, якщо не знати що розмова про зростання))) Кхал Дрого", "про 36 см Я злегка не зрозуміла", "я расстррилась...", "Ну все, нарешті він піде до свого Місяця і зірок", "у нього 36 см? Бідна як вона стільки років прожила", "Ну етіть бити....так в е красиво починалося", "а так дуже шкода, обожнюю як вони разом виглядають Мамоа", "тепер виявиться що з Емілі Кларк їх пов'язувала не тільки дружба", "Ну розлучилися і розлучилися. Кому яка справа? Якусь, велику трагедію виставляють. Багато людей, коли-небудь, все-одно, розлучаються, тому що не існує нескінченної любові, а залишається, просто, звичка і боязнь самотності" - написали відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост зі сторінки "peopletalk" в Instagram

Нагадаємо, що у мережі показали, як виглядав Джейсон Момоа до слави.

Також портал "Znaj" писав, що у мережі показали, як п'яний Джейсон Момоа влаштував дебош.