Леся Нікітюк вже давно є незамінною персоною українського шоу-бізнесу. Якщо ви зараз включите телевізор, з великою часткою ймовірності побачите її на екрані будь-якого каналу.
Українців притягує в Лесі її простота і відвертість. Такою ж відвертою вона вирішила бути і на шоу "Хто зверху", коли її суперником у конкурсі "Правда/брехня" був співак Артем Пивоваров з чоловічої команди Сергія Притули
Подруга Еліни Світоліної вирішила поділитися ось такою історією про себе:
"Позитивна історія. Південноафриканська Республіка, мені роблять скраб з діамантів, справжніх діамантів".
Перерахунку чекатимете роками: у ПФУ знайшли лазівку, як залишити стареньких без грошей
На пенсію можна буде вити не раніше 70-75 років: українцям підвищать пенсійний вік
Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати
Замість індексації - бали: українцям готують нові правила нарахування пенсій
Очевидно, Леся вирішила згадати свої знімальні дні на шоу "Орел і Решка", ведучою якого вона у свій час була і саме там завоювала основну масу своїх шанувальників по всьому світу.
Але повернемося до діамантового скрабу: трохи подумавши, Пивоваров вирішив, що Леся вирішила "ще раз збрехати".
"Тому що вона жадібна",- прошепотів Сергій Притула.
Це дійсно виявилося брехнею і чоловіча команда переможно заулюлюкала.
Нагадаємо, що Леся Нікітюк опинилася оточеною, ситуація вибила з колії: "Могли і матом загнути, я собі не дозволяю".
Раніше ми повідомляли, що Леся Нікітюк без спідниці виставила напоказ дорогі колготи: за ці гроші можна відпочити на островах.