Віктор Павлік, відомий український співак вирішив показати з чим зустріне російських окупантів.
Восьму добу йде повномасштабна війна, відколи Росії напала на Україну. Всі беруть зброю в руки та йдуть боронити Батьківщину. Не важливо, хто ти, кожен, хто може тримати зброю — бере та йде захищати свою країну. Віктор Павлік, співак, також долучився, та показав в Instagram, що вміє поводитися зі зброєю.
На черговому фото, виставленому Павліком у своєму блозі, він стоїть з рушницею у гаражі, чи підвалі. Павлік виглядає суворим та рішучим.
"Слава Україні! Перемога за нами!, - написав співак.
Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення
Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня
За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Кінець епохи "бусифікації"? Для ТЦК готують важливі нововведення
"Слава нашим захисникам!Молюся за тебе братику!", "А чому рушниця для полювання у руках, а не калаш? В теробороні роздають же калаші...", "Героям Слава", "Ви точно в сараї, чи у Іспанії", - написали прихильники.
Відомо, що багато хто з українських зірок вступив у тероборону. Серед таких, Тарас Тополя та його гурт Антитіла, Олександр Положинський, Василь Ломаченко, група "Бумбокс" на чолі з Андрієм Хливнюком, та багато інших спортсменів та знаменитостей.
Нагадаємо, раніше Джаред Лето висловив свою підтримку Україні, і згадав останній концерт у Києві
Як повідомляв портал "Знай.ua", Ольга Сумська показала світле майбутнє України. Є за кого битися.
Також "Знай.ua" писав, що у Києві молодик ледь не до сліз розчулив пенсіонерку своєю допомогою.