Як відомо, 4 березня в Пекіні стартували Паралімпійські ігри-2022, які триватимуть до 13 березня. За кілька днів українцям вдалося забрати відразу 17 медалей.

Україна в медальному заліку зараз на другому місці, і випереджає нас лише Китай.

У вівторок, 8 березня українці провели свій, поки що, самий медальний день на Зимових Олімпійських Іграх в Пекіні. За четвертий змагальний день українці завоювали дев'ять медалей у парабіатлоні.

Медальний залік, фото: скріншот

У цей день спортсмени змагалися на середній дистанції, і всього було розіграно шість комплектів медалей.

Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи

Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

Загалом, Україні вдалося заробити відразу дев'ять медалей, а це рівно половина з тих, які збиралися розіграти. При цьому, важливо відзначити, що українці зібрали повний подіум.

Паралімпійська збірна України

Найбільшого успіху Україна домоглася в чоловічих змаганнях атлетів з вадами зору: українці посіли місця з першого по п'яте! Паралімпійським чемпіоном став Віталій Лук'яненко, найдосвідченіший параатлет збірної України. Він на 45 секунд випередив Анатолія Ковалевського, який фінішував другим, а "бронза" дісталася Дмитру Суярко. Четверте і п'яте місце теж за українцями-Ярослав Решетинський і Олександр Казик.

Зимові Олімпійські ігри 2022

Також весь комплект був зароблений українською збірною в жіночих змаганнях параатлеток, у яких вражений опорно-руховий апарат.

Ірина Буй стала чемпіонкою, Олександра Кононова виграла срібло, а бронзу завоювала Людмила Ляшенко

Тепер в України 17 медалей, а це тільки четвертий день. З них 6 золотих, 7 срібних, а ще чотири бронзових.

Нагадаємо, що Микола Томенко повідомив, що Росію і Білорусь відсторонили від Паралімпіади

Раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна заявила, що вирушила на "місію"

Також, Жан Беленюк і Лілія Подкопаєва засудили дії свого колеги, який підтримав режим Путіна