Дівчина фіналіста "Холостячки" зі Златою Огневич, Романа Свечкоренка, Лєра Чернецька, розповіла про важливі почуття та порадила, як їх пережити.

Лєра у своєму дописі у Instagram розповіла свою історію. Вона написала, що перебуваючи спільно з мамою та сестрою говорили про провину, через те що вижили у цій війні. Через те, що там вмирають, а їм вдалося уникнути та жити у відносній безпеці.

Проте зараз у кожного українця - відкрита рана через жахи війни.

"В нас болить, тому що знущались та холоднокровно вбивали звичайних людей, в той час, як ми просто лякались від кожної тривоги та слідкували за новинами. Чому вони, а не ми? Я думаю це питання ставив кожен українець, який перебував у відносній безпеці", - зазначила Лєра.

Популярні новини зараз

Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації

"Ощадбанк" блокує рахунки й не віддає гроші: клієнти оббивають пороги, але безрезультатно

Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії

Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня

Показати ще

Через подібні екзистенційні стани та питання, які тривожать кожну нормальну людину, важко повернутися до нормального життя, радіти та перестати думати про страждання інших. На думку Лєри треба з цим щось робити.

Проте це абсолютно нормально співпереживати, пропускати біль через себе, адже людина не може вимкнути емоції з себе і чи не перетвориться вона тоді на робота.

Саме в цьому дівчина і зізнається: "Мені дуже шкода всіх людей та діток які померли в цій кривавій війні, яку ми не хотіли!"

"Я впевнена, що кожен, хто був в відносній безпеці зробить все, щоб таке ніколи не повторилось в нашій країні, тому що ми сильна нація! Ми любимо нашу країну. Ми любимо свободу. Ми будемо мстити. Вони поплатяться за все", - зазначила блогерка.

Проте вона також написала, що українці мають продовжувати жити далі і робити те, що робило наше життя живим.

Нагадаємо, раніше українська виконавиця і продюсер, народна артистка України Наталія Могилевська поділилася своїм новим кліпом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", росіяни влаштували тисняву на Великдень — в надії отримати шарове святе яйце.

Також "Знай.ua" писав, що Катерина Кухар у пачці "привезла" до Норвегії Олену Зеленську.