Представник Ізраїлю на Євробаченні 2022 Міхаель Бен-Давид зі старту конкурсу дуже підтримує Україну.

На жаль, він не пройшов у фінал, але подарував море любові і підтримки українцям.

Міхаель ще до старту пісенного конкурсу заявляв, що Україна "повинна виграти все". Цим він явно натякав, що не тільки "Євробачення", а й війну з росією, яка нахабно і безцеремонно вторглася на нашу територію.

"Всі говорять про те, що Україна повинна бути на першому місці на Євробаченні. І я кажу, що це ніщо. Вони повинні виграти все. Вони повинні перемогти і відвоювати свою країну. Не тільки Євробачення. Тому що ніхто не розуміє, через що вони проходять зараз. Це дуже важко і я сподіваюсь, що це скоро закінчиться",- підтримав нас Бен-Давид.

У Щоденниках Євробачення, які виходять на каналі "Суспільного" є також зворушливе звернення представника Ізраїлю до всіх українців, він ледве стримав сльози, коли зізнавався в коханні нашій країні.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Зеленський "вигнав" Путіна з бункера, мобілізація жінок в Україні та ридання російських окупантів

Бойовий дух росіян опустився до критичної точки після висловлювань Ігоря Гіркіна про HIMARS – жодне ППО вже не врятує

Головне за 4 липня: Тіна Кароль повторила подвиг Лободи, Крим майже в Україні, Ані Лорак повернулася з ганьбою, а аеродром рашистів "все"

Малина краща за аспірин: чому потрібно якнайчастіше вживати літню ягоду

Показати ще

"Вся моя сім'я там живе. Ти знаєш, моя мама розмовляє українською, але я її не знаю. Я знаю російську. Моє серце з вами, я вас обожнюю. Тримайтеся, я вас люблю дуже. Тримайся, моя красуня (звернення до ведучої - прим.ред). Я вас люблю",- сказав співак і почав співати рядки пісні Stefania.

Потім він поспішив піти, так як, як він сам сказав, він зараз розплачеться.

Нагадаємо, що Євробачення-2022 піддалося серйозній критиці: "Півфінали сфальсифікованно?".

Раніше ми повідомляли, як насправді звучали Kalush Orchestra на Євробачення-2022: у трансляції цього не показали, Тимофій підкорив.