Відомий український музикант, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук виступив для бійців ЗСУ прямо на лінії фронту. Про це розповіли в сюжеті "ТСН".

Святослав Вакарчук з найперших днів війни активно підтримує, як мирних людей, так і військових, які борються зі злом на передовій. Він неодноразово провідував бійців і виступав для них.

Святослав Вакарчук. Фото: скрін youtube

Так, Цього разу Вакарчук також дав невеликий сольний концерт недалеко від лінії фронту. Бійці добиралися на концерт через поля, які обстрілює противник. Замість сцени запитане приміщення, але атмосферу це ніяк не псує, що зазначив І сам музикант. За його словами цей виступ він буде пам'ятати все життя.

"Такі виступи, як зараз, я даю, вони запам'ятовуються, можливо навіть більше, ніж ті великі концерти, яких багато давав по світу, в різних точках. Я буду згадувати це все життя", - сказав музикант звертаючись до українських захисників перед виступом.

Популярні новини зараз

Російські окупанти демонструють боягузливість і п'яні скаржаться дружинам на ЗСУ: "Командир с*е у пакет"

Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований"

Допит та провокації росіян не подіяли на полоненого з полку "Азов": "Я військовий, а не нацист"

Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає"

Показати ще

Святослав Вакарчук заспівав кілька пісень, зокрема нову, написану на честь захисників Маріуполя.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі".

Також наш портал інформував, Святославу Вакарчуку з "Океан Ельзи" довелося піти на крайні заходи через війну з Росією: "З абсолютно зрозумілих причин..."

Крім того, наш портал повідомляв, зірка серіалу "Кріпосна" Анна Сагайдачна розповіла про "фільтрацію" друзів після повномасштабного вторгнення: "У мене більше немає російських колег".