У фіналі першого сезону шоу "Холостячка" в Україні склалася прекрасна пара Олександра Еллерта з Ксенією Мішиною.

Вся Україна раділа за закоханих і з трепетом спостерігала за їхнім життям. Діти Олександра і Ксенії не тільки прийняли половинки своїх батьків, а й один одного.

Однак, щастю не судилося тривати довго і пара розлучилася. Ксенія Мішина не раз розповідала, якими важкими були її стосунки з Еллертом. І стверджувала, що причиною розставання є в тому числі і дика ревнощі автора жартів для "Квартал 95".

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт, фото з Instagram

В одному з останніх своїх інтерв'ю Олександр Еллерт розповів ведучому Славі Дьоміну про те, змінилося б щось, якби актриса завагітніла. Ця розмова сталася у Слави і Олександра взимку 2022 року, а вийшла в ефір 14 лютого 2022 року.

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 2 липня: Оля Полякова видала, росіяни втратять Калінінград, Ані Лорак з'явилася, а погода у липні буде дивною

Українці показали, як рвуть окупантів німецькими РСЗВ: кращі навіть за американські

Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований"

Фіналіст "Битви Екстрасенсів" Денис Маклашевський напророчив держпереворот у росії: "Президента не повинно бути"

Показати ще

"Це був би приємний знак... Я думаю, стосунки закінчилися б не так само... Тому що вагітність - це божевільна відповідальність більшою мірою чоловіка... Напевно, в цей момент я б десь переключився і пригальмував би коней у своїх фирканнях",- зізнається Эллерт.

Олександр Еллерт. Фото: Youtube

Слава Дьомін задає логічне запитання про те, чому не можна було припинити всі фиркання півроку тому, коли можна було все виправити.

"Ну, ось фиркав... Чогось фиркав, щось мені не подобалося. Так, я обдумав, немедитував, зробив висновки і шкодую, що не припинив фиркання. Намагаюся все вирішити, побажай мені удачі".

Нагадаємо, що Ксенія Мішина забула всі образи на Олександра Еллерта і похвалилася оручкою на безіменному пальці: "Це моє".

Раніше ми повідомляли, що "Холостячка" Ксенія Мішина поскаржитися на цькування.

Також стало відомо, що колишній Ксенії Мішиної Еллерт викликав шквал хейту через свою позицію.