Шанувальникам співачка повідомила, що скоро вийде нова спільна робота з Артемом Пивоваровим.

Про це вона написала на сторінці в Instagram.

На сторінці розміщено фото силуетів Наді та Артема в пустій та темній кімнаті. За вікном видно будинки, дерева, але все сіре, трохи розмите. Надя стоїть з розпущеними волосами, а в кімнаті відчувається сум, морок та невизначеність. Напроти неї стоїть співак - видно його силует.

У підписі під фото зазначено дата 30.06 та слово “думи”. Скоріше за все нова робота буде називатися Думи, а прем'єра пісні запланована на 30 червня.

Артем Пивоваров, фото: Instagram

Популярні новини зараз

53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній"

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні

Показати ще

Про що саме буде нова робота, не уточнюється. Але судячи з фото — воно виконане в чорно-білих тонах, пісня буде на серйозну тему.

Хоча, можливо - це буде не просто дует, які відомо серця виконавців поки що вільні. Так Артем хоче, щоб його друга половинка вміла готувати веганські страви, а також зауважив, що не шукав би дівчина на реаліті-шоу.

А Надя Дорофєєва нещодавно пішла від Дантеса, попри підозру про роман з Позитивом, співачка не показує нового обранця.

Підписники у коментарях написали, що чекають на вихід нової роботи, дуже хочеться почути їх дует, не дочекаються виходу.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва чужими словами нагадала про біль, від якого не позбутися: "Прокидаюся і не розумію"

До слова, Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?"

Раніше ми писали, що Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"