Відома українська співачка Тіна Кароль має неймовірну кількість шанувальників своєї творчості по всьому світу, а за її аккаунтом в соцмережі Instagram стежить майже 2 мільйони людей.
Зараз її публікації позбавлені колишньої яскравості, так як всі вони присвячені сьогоднішнім військовим подіям в Україні. Артистка активно дає благодійні концерти, намагаючись фінансово і морально допомогти армії, а також постраждалим.
На офіційній сторінці шоу "Зірковий шлях" в Instagram опублікували добірку фотографій Тіни Кароль і американської акторки Мілли Йовович, яка народилася в Києві. Обидві знаменитості на знімках в шикарних сукнях від українського бренду Lever Couture. Фасон вбрання дуже схожий, відмінність тільки в кольорах - у Мілли блакитний, а у Тіни з додаванням жовтого, що уособлює прапор України.
"Миру чекати рано": тарологиня попередила, що принесе Україні 2026 рік
Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном
ПФУ заявив про збільшення важливої виплати: хто отримає більше грошей
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
У підписі до публікації відзначили, що Йовович була в цій сукні на червоній доріжці в Каннах, а Кароль виступала в Японії. Також шанувальників попросили проголосувати, у кого патріотичний образ кращий.
У коментарях фанати заявили, що обидві дівчини прекрасні, а деякі віддали перевагу Тіні Кароль, адресувавши їй безліч компліментів.
Нагадаємо, Тіна Кароль стала на коліна прямо на сцені: "Вони вже ніколи не почують колискових"
Як повідомляв Знай.uа, українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Також портал Знай.uа писав, що Тіна Кароль зізналася, за якого чоловіка вийшла б заміж: "З автоматом, не голений і не митий"