Коміки з "Кварталу" Юрій Великий та Анастасія Оруджова зіграли пародію на розмову окупанта з дружиною, яка рахує гроші за вбитого "ваньку", і не очікує, що той живий.

На сторінці у Instagram Юрій Великий оприлюднив відео розмови, яке надзвичайно близьке до реальності. Адже прослуховуючи ниці розмови окупантів зі своїми рідними невільно усвідомлюєш, що між українцями та росіянами еволюційна прірва.

Юрій Великий. Фото: скриншот Instagram

Окупант випадково вижив і наламав дружині КОМПЕНСАЦІЮ за нього. Сміємось — отже не здаємось Юрій Великий

З розмови окупанта, якого вдало зіграв Юрій, виходить, що він пораненим потрапив у полон, а потім його обміняли, і він з одною рукою та одною ногою знаходиться у шпиталі. Чолов9яга перемотаний гіпсом, видні лише очі, а дружина вже намітила куди витратить компенсацію за померлого. Адже обіцяли їй 12 млн.

Популярні новини зараз

Міністр оборони Олексій Резніков робить це, незважаючи на війну, ведуча Юлія Зорій видала правду: "Не про гроші чи зв'язки"

Українці знову отримали дві платіжки: у Нафтогазі пояснили споживачам в чому причина

Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований"

Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"

Показати ще

Юрій Великий. Фото: скриншот Instagram

Вона вмовляє "ваню" щоб той передумав бути живим, але той не розуміє, що ж таке, і чому дружина так до нього ставиться. Вона пояснює, що гроші важливіші за солдата. Вона навіть готова синові розповісти, який він гарний та красивий.

Найцікавіше, що сюжет мало відрізняється від реальності, адже завдяки перехопленням розмов російських окупантів українці можуть в повній мірі оцінити ницість орків. Це відмітили і у коментарях, та поякували за "ковток" позитиву від Юрія Великого.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Вікторія Булітко порадила українкам приготувати чорну сукню.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вова Остапчук розповів про знайомство з Філіпом Кіркоровим

Також "Знай.ua" писав, що Боржемська приготувала ідеальний український хліб.