Талановитий кулінар з Колумбії Ектор Хіменес-Браво, який підкорив шоу "МастерШеф" і завоював серця тисячі українок, часто ділиться унікальними рецептами і подробицями свого насиченого життя з шанувальниками в соцмережі Instagram, де за ним стежить близько 1 мільйона чоловік.

Ектор Хіменес-Браво розкрив секрет своєї продуктивності. Кулінар зізнався, що ще до війни його робочий графік був дуже щільним. Він регулярно тренувався, брав участь у зйомках, займався рестораном і насолоджувався особистим життям.

З початком російського вторгнення багато хто втратив свої сили, в тому числі і Ектор, тому він поспілкувався з лікарем і з'ясував, що це відбувається через гормони.

Скріншот з Instagram, Ектор Хіменес-Браво

"У всіх фоновий стрес і саме він висмоктує всі сили. Через це починається коливання гормонів, через це часто змінюється настрій і скоріше приходить відчуття втоми", - пояснив Ектор.

Популярні новини зараз

Окупанти завдали удару по ТРЦ у Кременчуці, багато жертв серед мирного населення

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову"

Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою"

Показати ще

Щоб вирішити це питання, в клініці кулінар зробив цікаву процедуру, подробиці якої не розкрив. Але вид Ектор на кушетці і медсестри, які клопочуть над його тілом в області п'ятої точки, не на жарт схвилювали шанувальників.

Коментарі - instagram.com/hectorjimenezbravo/

Коментарі - instagram.com/hectorjimenezbravo/

Коментарі - instagram.com/hectorjimenezbravo/

Раніше ми писали про те, що зірка "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво попросив українців в Європі не скиглити: "Вас прихистили..."

Як повідомляв Знай.uа, зірка "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво розповів, як Україна стала йому рідною домівкою: "Немов приїхав до родичів"

Також портал Знай.uа писав, що зірка "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво показав ту єдину, що полонила його серце: "Між нами кілометри"