Відомий український телеведучий Олександр Педан показує українцям надзвичайно важливі проєкти, які не тільки допомагають жити в умовах війни, а й допомагають не забути про тих, хто робить все для нашої перемоги.

Вже чотири місяці Україна дає відсіч ворогу. Військові б'ють російського окупанта на передовій, а небайдужі українці-волонтери борються проти агресора в тилу. Саме про них соціальний проєкт ведучого Нового каналу та громадського діяча Олександра Педана "Знай своїх. Волонтери".

Олександр Педан з волонтерами, фото: пресслужба Нового каналу

"Як казав Захар Беркут, сила народу – в його єдності. У п'ятому випуску побачите тому підтвердження. Переконайтесь, як, об'єднавшись цілими селами, можна творити справжні дива! - переконує Педан. – Випуск проєкту присвячено старості села Олешин Хмельницької області Валентині Андріївні. Вона організувала жителів свого та сусідніх чотирьох сіл для допомоги військовим ще з 2014 року. В даний час діяльність розвинули. У кожному будинку люди працюють для фронту - готують консервацію, тоннами чистять зерна і горіхи для енергетичних батончиків, плетуть сітки, збирають аптечки і необхідну амуніцію. У сільському клубі йде безперервна молитва за мир – розроблений графік, і жінки змінюють один одного. Все відбувається під чітким керівництвом Валентини, яка є учасницею Революції Гідності і близько 300 разів їздила на схід. 8 років війни вона працює для фронту і перемоги."

Олександр Педан з волонтерами, фото: пресслужба Нового каналу

Популярні новини зараз

Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен

Кому не світить пенсія у 2023 році: у ПФУ назвали умови, обов'язкові до виконання

Почали змінюватися ціни на сезонні овочі: скільки коштуватиме кілограм огірків і помідорів

Оля Цибульська зізналася, чому насправді не показує свого чоловіка: "У нього такий писок..."

Показати ще

Валентині Андріївні вдалося організувати великий волонтерський штаб, де регулярно працюють жителі її та сусідніх сіл. Масштаби їх роботи вражають:

"Жінки, які працюють з медикаментами, щодня роблять близько тридцяти аптечок для військових, – розповідає вона. - Також у нас є чоловік, який тримає РИБГОСП. Він нам дав вже шість тонн риби (випуск знімали на 55 – й день війни - прим. ред.). Дівчата по всіх вулицях нашого старостата чистили рибу, а потім готували тушонку. В цілому ми закрили понад 17 тисяч банок консервації."

Олександр Педан з волонтерами, фото: пресслужба Нового каналу

Нагадаємо, що Олександр Педан показав життя без Сергія Притули та Ольги Фреймут, потрапив до нейрохірургу: "Маленький і дуже...".

Раніше ми повідомляли, що Олександр Педан простими словами пояснив, чому українці так добре б'ють російських окупантів.