Наречена колишнього віце-прем'єра України Павла Розенка Олена-Крістіна Лебідь вже багато років є всіма улюбленою телеведучою програмою "Аферисти в сітях" на Новому каналі. У соцмережі Instagram зірка часто ділиться яскравими публікаціями та новинами з особистого життя, за яким стежить понад 290 тисяч людей.
Олена-Крістіна Лебідь розмістила новий знімок зі своєю улюбленицею, французьким бульдогом на прізвисько Сара та її кавалером. Телеведуча повідомила, що у її собаки почався дівочий період, судячи з усього, маючи на увазі течку. І Сара користується великою популярністю у собак, як зізналася Лебідь.
[quote author=""]"Війна війною, а любоффф - за розкладом!!" - заявила знаменитість.
Більш того, її бульдог відрізняється непростим характером. Сара дуже зухвала і сама готова "взяти бика за роги", тобто домогтися уваги бажаного партнера.
Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі
Мобілізацію в Україні можуть скасувати: що пропонують натомість
За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони
Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба
Про любовні пригоди своєї улюблениці артистка розповідає зі сміхом, її явно бавлять подібні ситуації.
"Вона атакує кавалера, що сподобався, як бронепоїзд 😂😂😂 Змітаючи на своєму шляху ноги господарів, кущі, інших зітхачів і ТОГО самого кавалера 😆😆😆😆😆 Коли він, "зім'ятий і розтоптаний", намагається втекти, Сара хватає його за нижню губу, і негайно змушує себе обожнювати!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣", - написала Лебідь.
Раніше ми писали про те, що зірка "Аферисти в сітях" Олена-Крістіна Лебідь показала, як легко обдурити українців: "Ми вам заплатимо"
Як повідомляв Знай.ua, нареченій Розенко Олені-Кристині Лебідь наснився моторошний сон, ніхто б не витримав: "У в'язницю"
Також портал Знай.ua писав, що руда бестія Олена-Крістіна Лебідь показала жах роботи для українців: "У вас найкращі пальці у світі"