Відомий український музикант та лідер гурту "Нерви" Євген Мільковський довгий час жив і працював у росії, але з першого дня війни в рідній країні чітко озвучив свою громадянську позицію. Крім того, артист всіляко підтримує земляків, ні хвилини не вірячи в мерзенну пропаганду рф.

Євген Мільковський розповів про тяжку втрату. Його залишив близький друг на прізвисько Боб, який зробив великий внесок у творчий розвиток артиста. Справжнє ім'я чоловіка - Діма Хомулко, і саме на його студії було записано майже всі пісні та альбоми гурту, навіть найдавніші, такі як "Кофе мой друг".

Скріншот із Instagram, Євген Мільковський

"Все! Запис, зведення та майстеринг! Ідеї, настрій, партії та нові пісні, все народжувалося у Києві, у річковому порту, у студії у Боба! Ця студія була місцем сили нашого гурту", - поділився Мільковський.

Смерть прийшла за другом артиста 6 липня. Євген повідомив, що Боб перебував під окупацією у рідному місті і місяць не виходив на зв'язок. Чоловікові вдалося втекти і врятуватися, але через слабке серце він не зміг пережити цих жахливих подій.

Популярні новини зараз

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

"Цей світ покинув наш друг, якого ми ніколи не забудемо. Цей світ залишив учасник нашого гурту, без якого ми ніколи не звучатимемо як раніше. Боб назавжди в наших серцях. Його душа живе в нашій музиці. Вічна пам'ять, друже!" - написав музикант.

Раніше ми писали про те, що Євген Мільковський із гурту "Нерви" оголив душу і тіло: "Не відчуваю, що життя триває"

Як повідомляв Знай.ua, лідер гурту "Нерви" Євген Мільковський змусив шанувальників тремтіти від передчуття - готує щось особливе: "Це гармата"

Також портал Знай.ua писав, що Євген Мільковський із гурту "Нерви" написав першу пісню українською мовою: про біль, постріли та мовчання під час війни