Популярна українська співачка та дружина реп-виконавця Потапа Настя Каменських, яка веде сольну кар'єру під псевдонімом NK, любить радувати своїх шанувальників новинами про особисте та творче життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 5 мільйонів людей.

Українські артисти не припиняють писати пісні та випускати новинки навіть під час війни, тільки ось їх напрями та зміст суттєво змінилися зі зрозумілих причин, і Настя Каменських серед них.

Настя Каменських, фото: Instagram

Вона презентувала свіжу роботу під назвою "Душа", в якій заспівала про сильних і вольових українців, душа яких забруднена кров'ю.

"Здавна наші пращури вважали, що душа - дзеркало внутрішнього світу людини, в якому захований цілий Всесвіт. Зв’язок із нашим минулим та сучасним, який таїться в ДНК нашого народу. Це наймогутніші сили природи, що збиралися воєдино, аби зміцнити наші віру та любов", - написала Каменских.

Популярні новини зараз

Розкидають шкарпетки, пукають при всіх і постійно безглуздо жартують: найнебезпечніші чоловіки-співмешканці за знаком Зодіаку

Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття"

Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень

"Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші

Показати ще

Також Настя зазначила, що сьогодні багато українців бажають пізнати свою культуру глибше, досліджувати коріння. Тому артистка зачепила у своєму кліпі фольклорні мотиви.

"Кожна деталь занурює в глибини нашого етносу. Просто відчуйте", - додала вона.

Слова та музику, до речі, написав їй чоловік Потап. Шанувальники не впустили це з уваги і згадали, що пісня артиста про волонтерів була не такою успішною.

Коментарі - instagram.com/kamenskux/

Нагадаємо, Настя Каменських показала, як виглядає без макіяжу із зайвою вагою: "Як і багато хто..."

Раніше ми писали про те, що Потап зрозумів, що цього більше не сховати і не приховати, підключився Анатолій Анатолій: "Як знайти цю?"

Як повідомляв Знай.ua, Настя Каменських "здала" свої родинні зв'язки з Леонтьєвим: "Наш перший весільний танець"