Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які під час походу в магазин чи на ринок уважно стежать за змінами цінників на головні продукти харчування, є низка дуже важливих новин. Справа в тому, що великі українські мережі супермаркетів оновили цінники на кавуни, персики та сливи.
Варто одразу наголосити на тому факті, що першими в черзі на зниження ціни стоять персики - для них сезон тільки починається.
Про це стало відомо завдяки детальній інформації від аналітиків порталу gotoshop.

Фрукти в супермаркеті, скріншот: YouTube

Вартість персиків

Купити зі знижкою в 8% ці фрукти можна в ЕКО Маркеті – 59,70 грн./кг, також на 15% знижено ціну на інжирні персики в Ашані – 67,90 грн./кг, а ось інші мережі поки що знижувати ціни не поспішають : у Варусі – 61,20 грн./кг, у Новусі – 66,89 грн./кг.

Ціни на персики, скріншот: gotoshop

Вартість злив

Найдешевше сливи продають у Новусі – 49,99 грн./кг. А ось в Ашані 29% знижки запровадили на червоні та звичайні сливи – ціна 63,90 грн./кг. У ЕКО Маркеті кілограм фрукта коштуватиме 79,90 грн., у Новусі – 99,99 грн.

Ціни на сливи, скріншот: gotoshop

Вартість кавунів

Знижка 31% на кавуни продовжує діяти в мережі ЕКО Маркет – 19,90 грн./кг, а ось в інших мережах ціни на порядок вищі: в Ашані – не нижче 31,90 грн./кг, а в Новусі – не нижче 34 ,99 грн/кг. У Варусі у продажу залишаються лише імпортні кавуни – ціна 129,90 грн/кг.

Ціни на кавуни, скріншот: gotoshop

Нагадаємо, до 70%: в Україні планують змінити мінімальні ціни на алкоголь - що чекає на споживачів.
Раніше повідомлялося, що в Україні дорожчають молочні продукти, але не все: скільки коштує молоко, сир і сметана в супермаркетах.
Також, ціни на консервацію у 2023 році: у якому супермаркеті найдешевші банки, кришки та спеції.

Популярні новини зараз

Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК

Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення

Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях

Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається

Показати ще