Вранці 22 березня держава-терорист вчинила чергову масовану ракетну атаку по нашій країні. Вибухи лунали у багатьох містах.
Харків. 15 ударів по енергосистемі: практично блекаут у місті, проблеми з інтернетом, водою та теплом. Прильоти в області.
Запоріжжя. 12 ракетних ударів. Є пошкодження об'єктів інфраструктури. 7 будинків зруйновано повністю, 35 — пошкоджено. Є постраждалі. Дорогу в районі ДніпроГЕС перекрито.
Одеса. Робота ППО в місті, прильоти в області.
Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику
Світ накриє пекельна спека: синоптики обіцяють до +48
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн
В Україні встановили тарифи на світло та газ з 1 червня
Дніпро. Робота ППО, проблеми зі світлом. Були вибухи у Кривому Розі, там запроваджено графіки аварійних відключень.
Київ та область. Робота ППО.
Вінниця. Є влучення в об'єкт інфраструктури.
Вибухи також пролунали у Хмельницькій, Івано-Франківській та Миколаївській областях.
Міністр енергетики Герман Галущенко зазначив, що це – наймасштабніша атака на енергетику України за останній час.
За попередніми даними є влучання та пошкодження об’єктів генераціі, системи передачі та розподілу електроенергії. Також знеструмлено одну з ліній електропередачі, що живить ЗАЕС.