Відомий український виконавець Віктор Павлік та його дружина Катерина Реп'яхова, яка молодша за нього майже на 30 років, нарешті відсвяткували своє весілля після чотирьох років подружнього життя.

Хоча офіційно вони одружилися ще у травні 2020 року, раніше їм довелося відкласти урочисту церемонію з низки обставин. Саме з 2020 року у світі та в нашій країні, зокрема, почалися серйозні проблеми. Спочатку пандемія коронавірусу, а потім і повномасштабна війна...

Катя Репяхова зі своїм чоловіком Віктором Павліком

Однак нещодавно відбулася ще одна подія, яка змусила подружжя переглянути свої плани. Виявилося, що Віктор Павлік має вроджену ваду серця, і йому довелося пережити складну операцію, опинившись на межі життя і смерті. Після такого серйозного випробування Катерина вирішила, що більше не можна відкладати радісних подій на потім.

Вона вирішила влаштувати для коханого сюрприз та організувати довгоочікуване весілля. Цього разу без жодних відстрочок.

Популярні новини зараз

Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список

Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи

Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому

Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат

Показати ще

Не повідомивши Віктору жодних деталей, Реп'яхова попросила чоловіка вдягнути урочистий костюм та приїхати на вказану адресу. Там на нього чекала закохана наречена, син Михайло та інші гості, запрошені на святкування. Таким чином, пара відзначила одразу дві знаменні події - весілля та четверту річницю подружнього життя.

Катя Репяхова та Віктор Павлік, фото: Знай.ua

"Плаття висіло у шафі чотири роки! Уявіть. Я більше не хотіла чекати ні дня. Живемо тут і зараз, адже не знаємо, що з нами буде завтра", - зізналася Репяхова.

Нагадаємо, дивом врятувався: Віктор Павлік пережив зупинку серця та складну операцію

Як повідомляв "Знай.uа", як відомий стиліст бореться зі стресом: секрети Дмитра Коляденка

Знай.ua писав, "вдома у мене немає": зірка "Зважених та щасливих" Аніта Луценко не готова повертатися в Україну